لینک پرداخت شخصی سیزپی چیست ؟

لینک پرداخت شخصی سیزپی چیست ؟

لینک پرداخت شخصی سیزپی چیست؟

لینک پرداخت شخصی به چه معناست و چه مزایا و معایبی نسبت به درگاه پرداخت اینترنتی عادی در وب سایت های مختلف دارد. امروز قصد داریم یک راهکار ایده آل برای پرداخت مبالغ دلخواه از درگاه پرداخت اینترنتی معرفی کنیم. این راهکارصرفا برای کسانی که وب سایت دارند نیست بلکه افرادی که محصولی برای فروش دراینستاگرام، تلگرام و یا هر شبکه اجتماعی دیگری دارند، مدیران ساختمان برای دریافت شارژ ساختمان، خیریه ها برای جمع آوری کمک­های مردمی، والدین برای پرداخت پول توجیبی فرزندان و ...  می‌توانند با گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی از سیزپی و سپس دریافت لینک پرداخت شخصی، مبلغی که میخواهند را بصورت آنلاین از مشتریان خود دریافت کنند.

چطور در اینستاگرام پرداخت اینترنتی داشته باشیم؟Image title

 اگر شما هم در حال فروش محصولات خود در شبکه‌های اجتماعی هستید احتمالا با مشکل پرداخت زیاد روبرو شده اید.در حالت عادی پرداخت ها به کمک ابزارهایی مانند عابر بانک یا موبایل بانک ها انجام می شوند. اما فکر کنید اگر برای هر محصول خود بتوانید صفحه ای مخصوص جهت پرداخت داشته باشید چقدر کار شما راحت تر و اعتبار کسب و کارتان بیشتر خواهدشد نکته جالب و مهم شاید بگویید چه کاری است هر موقع سفارش آمد سریع دایرکت یا پیام می‌فرستم و از مشتری میخواهم مبلغ را به کارت من واریز کند به همین راحتی ! اما اگر مشتری ساعت ۲ صبح قصد سفارش داشته باشد و شما آنلاین نباشید راه حل چیست ؟

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی

 یکی از مزایای درگاه پرداخت اینترنتی محدود نبودن آن به زمان و مکان است. به هنگام درخواست درگاه پرداخت اینترنتی می توان تنظیمات اولیه­ ای شامل توضیح راجع به کسب و کار و محصولات انجام داد. همچنین امکان ساخت یک درگاه برای چندین موضوع پرداخت نیز وجود دارد یعنی مشتری پس از کلیک بر روی لینک پرداخت، بعد از درج مبلغ خرید از میان گزینه های مختلف موضوع پرداخت خود را انتخاب می کند. اگر بخواهیم در قالب یک مثال ساده توضیح دهیم، فرض کنید فروشنده لوازم کادویی هستید. گزینه هایی که میتوانید ایجاد کنید شامل :

  • پرداخت بابت ست کیف و کمربند- 3.000.000 ریال

  • پرداخت بابت باکس گل-2.000.000 ریال

  • پرداخت بابت دستبند-1.000.000 ریال

مشتری هنگام پرداخت با انتخاب گزینه موردنظر اقدام به پرداخت می کند.

 همه ما از کلاهبرداری و سوءاستفاده هایی که از طریق شماره کارت ها انجام میشود آگاهی داریم. امن ترین روش دریافت وجه از دیگران استفاده از لینک های پرداخت شخصی است. 


امیدواریم این مطلب مفید بوده باشد.

نوشته شده در روابط عمومی سیزپی

پذیرندگان حقوقی
پذیرندگان حقیقی
تعداد کل پذیرندگان