شماره کارت خود را به یک لینک پرداخت تبدیل کنید!

شماره کارت خود را به یک  لینک پرداخت تبدیل کنید!

محبوب‌ترین و آسان‌ترین روش دریافت پول، استفاده از لینک پرداخت شخصی سیزپی است. مهم نیست حساب بانکی شما در کدام بانک است؛ سیزپی شماره حساب و یا شماره کارت شما را به یک لینک کوتاه و به نام خود شما تبدیل کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد. کل عملیات در کمتر از 5 دقیقه انجام می‌شود پس با روش‌های قدیمی دریافت و پرداخت پول خداحافظی کنید. و به نام خود یک لینک پرداخت شخصی دریافت کنید.

 کافیست در قدم اول در سایت درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی ثبت نام کنید. در قسمت ایجاد درگاه واسط شماره حساب و شبای خود را وارد کنید بعد از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، می‌توانید مشابه آدرس زیر، برای خود لینک پرداخت شخصی‌سازی شده بسازید: 

 me.sizpay.com/didevaran-e-jam

 با این ترفند برای دریافت وجه نیازی به ارسال شماره کارت یا شماره شبا نیست. 

sizpay-link

ذکر این نکته ضروری است که الویت با اشخاصی می باشد که زود تر ثبت نام کنند تا بتوانند نام دلخواه خود رابرای لینک پرداخت خود دریافت کنند.

رفع یک محدودیت !

مبلغی که می‌توان روزانه از یک کارت به کارت دیگر واریز کرد شامل محدودیت است. با ارسال لینک پرداخت شخصی خود می‌توانید تا سقف 50 میلیون تومان پول دریافت کنید. در ضمن گزارش تمام واریزها در پنل درگاه پرداخت سیزپی موجود است و می‌توان به راحتی به آن دست یافت.

Image title

  مهم نیست کجای کشور باشید!

شما هر جا که باشید کافیست لینک پرداخت شخصی خود را برای واریزکننده ارسال کنید. پرداخت‌کننده با کلیک برلینک ارسالی شما به درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی هدایت شده و مبلغ موردنظر را واریزخواهد کرد و در صورتیکه تراکنش موفق باشد برای شما یک پیامک حاوی اطلاعات پرداخت به صورت رایگان ارسال می گردد.

Image title

تهیه شده در واحد روابط عمومی سیزپی

پذیرندگان حقوقی
پذیرندگان حقیقی
تعداد کل پذیرندگان